WinsideTrading s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52985156
DIČ: 2121215074
IČ DPH: SK2121215074
Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 10. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/143917/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Ištvan od 10. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WinsideTrading s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 7,1 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 93,1 tis. €.

93,1 tis. €
Tržby
7,1 tis. €
Strata
93,9 tis. €
Celkové výnosy
252,8 tis. €
Aktíva
249,8 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
29,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 122,5 tis., 2022 18,7 tis., 2023 8,7 tis., 2024 71,0 tis., 2025 −7,1 tis.2021122,5 tis.202218,7 tis.20238,7 tis.202471,0 tis.2025−7,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 199,8 tis., 2022 108,2 tis., 2023 69,8 tis., 2024 140,3 tis., 2025 93,1 tis.2021199,8 tis.2022108,2 tis.202369,8 tis.2024140,3 tis.202593,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 93,1 tis. € -7,1 tis. €
2024 140,3 tis. € 71,0 tis. €
2023 69,8 tis. € 8,7 tis. €
2022 108,2 tis. € 18,7 tis. €
2021 199,8 tis. € 122,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,7 tis. €
  • Zásoby61 €
  • Krátkodobé pohľadávky3,1 tis. €
  • Finančné účty222,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov251,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-7,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky32 €
  • Krátkodobé záväzky3,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WinsideTrading s. r. o. v konkurze?

WinsideTrading s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WinsideTrading s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WinsideTrading s. r. o. tržby 93,1 tis. €.

Je firma WinsideTrading s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WinsideTrading s. r. o. vykázala stratu 7,1 tis. €.

Je WinsideTrading s. r. o. platiteľom DPH?

WinsideTrading s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WinsideTrading s. r. o. sídli?

WinsideTrading s. r. o. má sídlo na adrese Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026