BJM STAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52984851
DIČ: 2121212610
IČ DPH: SK2121212610
Ulica Pod Borinou 622/11, Kolíňany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Pod Borinou 622/11, Kolíňany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 7. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 4. 2020
Spisová značka: Sro/50770/N
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Július Belák od 7. 3. 2020
    konateľspoločník
  • Mário Belák od 7. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BJM STAV s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 146 % na 9,7 tis. € a tržby jej narástli o 97 % na 136,8 tis. €.

136,8 tis. €
Tržby
9,7 tis. €
Zisk
55,1 tis. €
Aktíva
42,1 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,4 tis., 2022 6,5 tis., 2023 7,0 tis., 2024 3,9 tis., 2025 9,7 tis.20215,4 tis.20226,5 tis.20237,0 tis.20243,9 tis.20259,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 232,5 tis., 2022 373,6 tis., 2023 109,5 tis., 2024 69,3 tis., 2025 136,8 tis.2021232,5 tis.2022373,6 tis.2023109,5 tis.202469,3 tis.2025136,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 136,8 tis. € 9,7 tis. €
2024 69,3 tis. € 3,9 tis. €
2023 109,5 tis. € 7,0 tis. €
2022 373,6 tis. € 6,5 tis. €
2021 232,5 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie42,1 tis. €
  • Záväzky13,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BJM STAV s.r.o. v konkurze?

BJM STAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BJM STAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BJM STAV s.r.o. tržby 136,8 tis. €.

Je firma BJM STAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BJM STAV s.r.o. dosiahla zisk 9,7 tis. €.

Je BJM STAV s.r.o. platiteľom DPH?

BJM STAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BJM STAV s.r.o. sídli?

BJM STAV s.r.o. má sídlo na adrese Ulica Pod Borinou 622/11, Kolíňany, 951 78.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026