MK Consulting s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52983978
DIČ: 2121220992
IČ DPH: SK2121220992
Nitrianska Blatnica 393, Nitrianska Blatnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nitrianska Blatnica 393, Nitrianska Blatnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 20. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/50927/N
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Administratívne služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mária Kollárová, M. Sc. od 20. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MK Consulting s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 25,4 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 48,0 tis. €.

48,0 tis. €
Tržby
25,4 tis. €
Zisk
57,7 tis. €
Aktíva
57,4 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 54,7 tis., 2022 37,2 tis., 2023 55,0 tis., 2024 26,5 tis., 2025 25,4 tis.202154,7 tis.202237,2 tis.202355,0 tis.202426,5 tis.202525,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 110,9 tis., 2022 92,6 tis., 2023 144,8 tis., 2024 86,8 tis., 2025 48,0 tis.2021110,9 tis.202292,6 tis.2023144,8 tis.202486,8 tis.202548,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,0 tis. € 25,4 tis. €
2024 86,8 tis. € 26,5 tis. €
2023 144,8 tis. € 55,0 tis. €
2022 92,6 tis. € 37,2 tis. €
2021 110,9 tis. € 54,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie57,4 tis. €
  • Záväzky265 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MK Consulting s. r. o. v konkurze?

MK Consulting s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MK Consulting s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MK Consulting s. r. o. tržby 48,0 tis. €.

Je firma MK Consulting s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MK Consulting s. r. o. dosiahla zisk 25,4 tis. €.

Je MK Consulting s. r. o. platiteľom DPH?

MK Consulting s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MK Consulting s. r. o. sídli?

MK Consulting s. r. o. má sídlo na adrese Nitrianska Blatnica 393, Nitrianska Blatnica, 956 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026