Bella via s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52982769
DIČ: 2121217021
IČ DPH: SK2121217021
Švermova 1822/25, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Švermova 1822/25, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 17. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2023
Spisová značka: Sro/38510/S
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie cestovnej kancelárie; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Miroslava Gašparcová od 17. 3. 2020
    konateľspoločník
  • Veronika Gašparcová od 17. 3. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bella via s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 31 % na 8,1 tis. € a tržby jej narástli o 53 % na 129,5 tis. €.

129,5 tis. €
Tržby
8,1 tis. €
Zisk
129,5 tis. €
Celkové výnosy
154,0 tis. €
Aktíva
64,2 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
33,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,8 tis., 2022 11,2 tis., 2023 13,5 tis., 2024 11,8 tis., 2025 8,1 tis.20216,8 tis.202211,2 tis.202313,5 tis.202411,8 tis.20258,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,8 tis., 2022 85,9 tis., 2023 62,9 tis., 2024 84,6 tis., 2025 129,5 tis.202134,8 tis.202285,9 tis.202362,9 tis.202484,6 tis.2025129,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 39,5 tis., 2022 86,9 tis., 2023 62,9 tis., 2024 84,6 tis., 2025 129,5 tis.202139,5 tis.202286,9 tis.202362,9 tis.202484,6 tis.2025129,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,2 tis., 2022 3,1 tis., 2023 3,6 tis., 2024 3,8 tis., 2025 2,8 tis.20211,2 tis.20223,1 tis.20233,6 tis.20243,8 tis.20252,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 129,5 tis. € 8,1 tis. €
2024 84,6 tis. € 11,8 tis. €
2023 62,9 tis. € 13,5 tis. €
2022 85,9 tis. € 11,2 tis. €
2021 34,8 tis. € 6,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok15,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky68,4 tis. €
  • Finančné účty70,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov50,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky89,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bella via s.r.o. v konkurze?

Bella via s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bella via s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bella via s.r.o. tržby 129,5 tis. €.

Je firma Bella via s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bella via s.r.o. dosiahla zisk 8,1 tis. €.

Je Bella via s.r.o. platiteľom DPH?

Bella via s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bella via s.r.o. sídli?

Bella via s.r.o. má sídlo na adrese Švermova 1822/25, Banská Bystrica, 974 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026