BM production s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52978737
DIČ: 2121268930
IČ DPH: SK2121268930
Zuzany Chalupovej 4034/17, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zuzany Chalupovej 4034/17, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 13. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2020
Spisová značka: Sro/145734/B
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; Fotografické služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslava Belušová od 13. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BM production s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,5 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 30,2 tis. €.

30,2 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Strata
47,8 tis. €
Aktíva
30,5 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,9 tis., 2022 18,7 tis., 2023 7,9 tis., 2024 7, 2025 −6,5 tis.2021−2,9 tis.202218,7 tis.20237,9 tis.202472025−6,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,3 tis., 2022 46,3 tis., 2023 47,7 tis., 2024 45,8 tis., 2025 30,2 tis.202149,3 tis.202246,3 tis.202347,7 tis.202445,8 tis.202530,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 30,2 tis. € -6,5 tis. €
2024 45,8 tis. € 7 €
2023 47,7 tis. € 7,9 tis. €
2022 46,3 tis. € 18,7 tis. €
2021 49,3 tis. € -2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,5 tis. €
  • Záväzky17,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BM production s.r.o. v konkurze?

BM production s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BM production s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BM production s.r.o. tržby 30,2 tis. €.

Je firma BM production s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BM production s.r.o. vykázala stratu 6,5 tis. €.

Je BM production s.r.o. platiteľom DPH?

BM production s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BM production s.r.o. sídli?

BM production s.r.o. má sídlo na adrese Zuzany Chalupovej 4034/17, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026