LM-ING s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52977749
DIČ: 2121217857
Hybe

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hybe Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 17. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/74391/L
Predmet podnikania (výber): Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť; Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jakub Mrlian od 17. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LM-ING s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 27 % na 3,6 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 14,8 tis. €.

14,8 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
14,3 tis. €
Aktíva
13,9 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 523, 2022 408, 2023 1,1 tis., 2024 2,9 tis., 2025 3,6 tis.2021523202240820231,1 tis.20242,9 tis.20253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,0 tis., 2022 2,7 tis., 2023 6,6 tis., 2024 11,6 tis., 2025 14,8 tis.20216,0 tis.20222,7 tis.20236,6 tis.202411,6 tis.202514,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 14,8 tis. € 3,6 tis. €
2024 11,6 tis. € 2,9 tis. €
2023 6,6 tis. € 1,1 tis. €
2022 2,7 tis. € 408 €
2021 6,0 tis. € 523 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,9 tis. €
  • Záväzky405 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LM-ING s. r. o. v konkurze?

LM-ING s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LM-ING s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LM-ING s. r. o. tržby 14,8 tis. €.

Je firma LM-ING s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LM-ING s. r. o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Kde firma LM-ING s. r. o. sídli?

LM-ING s. r. o. má sídlo na adrese Hybe, 032 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026