Signis, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52974529
DIČ: 2121224039
Laskomerská dolina 10963, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Laskomerská dolina 10963, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.14
Dátum vzniku: 13. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/38487/S
Predmet podnikania (výber): vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce; administratívne služby; výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Čulenová od 13. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Signis, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,4 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 38,1 tis. €.

38,1 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Strata
28,2 tis. €
Aktíva
1,7 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 68, 2022 301, 2023 1,3 tis., 2024 2,0 tis., 2025 −6,4 tis.202168202230120231,3 tis.20242,0 tis.2025−6,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,4 tis., 2022 43,6 tis., 2023 46,8 tis., 2024 42,7 tis., 2025 38,1 tis.202134,4 tis.202243,6 tis.202346,8 tis.202442,7 tis.202538,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,1 tis. € -6,4 tis. €
2024 42,7 tis. € 2,0 tis. €
2023 46,8 tis. € 1,3 tis. €
2022 43,6 tis. € 301 €
2021 34,4 tis. € 68 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie1,7 tis. €
  • Záväzky26,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Signis, s. r. o. v konkurze?

Signis, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Signis, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Signis, s. r. o. tržby 38,1 tis. €.

Je firma Signis, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Signis, s. r. o. vykázala stratu 6,4 tis. €.

Kde firma Signis, s. r. o. sídli?

Signis, s. r. o. má sídlo na adrese Laskomerská dolina 10963, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026