Pálma Decor s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52971490
DIČ: 2121217076
IČ DPH: SK2121217076
Jantárová cesta 2216/10, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jantárová cesta 2216/10, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.13
Dátum vzniku: 14. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 8. 2020
Spisová značka: Sro/46431/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Holocsi od 14. 3. 2020
    konateľspoločník
  • Zuzana Holocsiová od 14. 3. 2020
    konateľspoločník
  • Pavol Holocsi od 21. 8. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pálma Decor s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 31 % na 4,3 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 207,9 tis. €.

207,9 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
207,9 tis. €
Celkové výnosy
329,3 tis. €
Aktíva
61,8 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
24,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 tis., 2022 4,8 tis., 2023 4,9 tis., 2024 6,2 tis., 2025 4,3 tis.20213,8 tis.20224,8 tis.20234,9 tis.20246,2 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 126,2 tis., 2022 151,9 tis., 2023 200,8 tis., 2024 210,1 tis., 2025 207,9 tis.2021126,2 tis.2022151,9 tis.2023200,8 tis.2024210,1 tis.2025207,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 207,9 tis. € 4,3 tis. €
2024 210,1 tis. € 6,2 tis. €
2023 200,8 tis. € 4,9 tis. €
2022 151,9 tis. € 4,8 tis. €
2021 126,2 tis. € 3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok217,2 tis. €
  • Zásoby76,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,0 tis. €
  • Finančné účty23,0 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie61,8 tis. €
  • Záväzky267,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pálma Decor s. r. o. v konkurze?

Pálma Decor s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pálma Decor s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pálma Decor s. r. o. tržby 207,9 tis. €.

Je firma Pálma Decor s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pálma Decor s. r. o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je Pálma Decor s. r. o. platiteľom DPH?

Pálma Decor s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pálma Decor s. r. o. sídli?

Pálma Decor s. r. o. má sídlo na adrese Jantárová cesta 2216/10, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026