MKA WELDING AND TECHNICAL SUPPORT, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52963420
DIČ: 2121214612
Nižný Orlík 59, Nižný Orlík

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nižný Orlík 59, Nižný Orlík Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 12. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/40009/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Chov vybraných druhov zvierat; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Škurla od 12. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MKA WELDING AND TECHNICAL SUPPORT, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 145 % na 9,2 tis. € a tržby jej ostali na 86,0 tis. €.

86,0 tis. €
Tržby
9,2 tis. €
Zisk
22,9 tis. €
Aktíva
21,9 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 634, 2022 877, 2023 1,3 tis., 2024 3,8 tis., 2025 9,2 tis.2021634202287720231,3 tis.20243,8 tis.20259,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 65,7 tis., 2022 75,3 tis., 2023 114,6 tis., 2024 85,8 tis., 2025 86,0 tis.202165,7 tis.202275,3 tis.2023114,6 tis.202485,8 tis.202586,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 86,0 tis. € 9,2 tis. €
2024 85,8 tis. € 3,8 tis. €
2023 114,6 tis. € 1,3 tis. €
2022 75,3 tis. € 877 €
2021 65,7 tis. € 634 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,9 tis. €
  • Záväzky1,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MKA WELDING AND TECHNICAL SUPPORT, s. r. o. v konkurze?

MKA WELDING AND TECHNICAL SUPPORT, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MKA WELDING AND TECHNICAL SUPPORT, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MKA WELDING AND TECHNICAL SUPPORT, s. r. o. tržby 86,0 tis. €.

Je firma MKA WELDING AND TECHNICAL SUPPORT, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MKA WELDING AND TECHNICAL SUPPORT, s. r. o. dosiahla zisk 9,2 tis. €.

Kde firma MKA WELDING AND TECHNICAL SUPPORT, s. r. o. sídli?

MKA WELDING AND TECHNICAL SUPPORT, s. r. o. má sídlo na adrese Nižný Orlík 59, Nižný Orlík, 090 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026