I-GA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52958426
DIČ: 2121236051
IČ DPH: SK2121236051
Pod Brezinou 7649/83, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Brezinou 7649/83, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 7. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2021
Spisová značka: Sro/39839/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Poradenská činnosť v oblasti kúpy a predaja tovaru

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivana Gáborík od 7. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I-GA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 17 % na 121,6 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 396,9 tis. €.

396,9 tis. €
Tržby
121,6 tis. €
Zisk
401,4 tis. €
Celkové výnosy
524,7 tis. €
Aktíva
494,0 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
38,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 62,1 tis., 2022 61,5 tis., 2023 72,0 tis., 2024 146,7 tis., 2025 121,6 tis.202162,1 tis.202261,5 tis.202372,0 tis.2024146,7 tis.2025121,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 180,0 tis., 2022 260,8 tis., 2023 303,2 tis., 2024 617,0 tis., 2025 396,9 tis.2021180,0 tis.2022260,8 tis.2023303,2 tis.2024617,0 tis.2025396,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 396,9 tis. € 121,6 tis. €
2024 617,0 tis. € 146,7 tis. €
2023 303,2 tis. € 72,0 tis. €
2022 260,8 tis. € 61,5 tis. €
2021 180,0 tis. € 62,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky45,3 tis. €
  • Finančné účty479,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov366,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie121,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky30,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I-GA s.r.o. v konkurze?

I-GA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I-GA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I-GA s.r.o. tržby 396,9 tis. €.

Je firma I-GA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I-GA s.r.o. dosiahla zisk 121,6 tis. €.

Je I-GA s.r.o. platiteľom DPH?

I-GA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I-GA s.r.o. sídli?

I-GA s.r.o. má sídlo na adrese Pod Brezinou 7649/83, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026