OnlySlovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52956890
DIČ: 2121213963
Pod násypom 4612/7E, Bratislava - mestská časť Lamač

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod násypom 4612/7E, Bratislava - mestská časť Lamač Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 11. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/145483/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Hojda od 28. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OnlySlovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 353 % na 6,1 tis. € a tržby jej narástli o 214 % na 7,9 tis. €.

7,9 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Zisk
41,1 tis. €
Aktíva
37,9 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,4 tis., 2022 8,5 tis., 2023 −511, 2024 1,4 tis., 2025 6,1 tis.202117,4 tis.20228,5 tis.2023−51120241,4 tis.20256,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,3 tis., 2022 11,2 tis., 2023 451, 2024 2,5 tis., 2025 7,9 tis.202124,3 tis.202211,2 tis.202345120242,5 tis.20257,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,9 tis. € 6,1 tis. €
2024 2,5 tis. € 1,4 tis. €
2023 451 € -511 €
2022 11,2 tis. € 8,5 tis. €
2021 24,3 tis. € 17,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie37,9 tis. €
  • Záväzky3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OnlySlovakia s. r. o. v konkurze?

OnlySlovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OnlySlovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OnlySlovakia s. r. o. tržby 7,9 tis. €.

Je firma OnlySlovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OnlySlovakia s. r. o. dosiahla zisk 6,1 tis. €.

Kde firma OnlySlovakia s. r. o. sídli?

OnlySlovakia s. r. o. má sídlo na adrese Pod násypom 4612/7E, Bratislava - mestská časť Lamač, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026