I.P. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52956164
DIČ: 2121194262
IČ DPH: SK2121194262
Borievková 4, Košice - mestská časť Vyšné Opátske

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Borievková 4, Košice - mestská časť Vyšné Opátske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 27. 2. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2020
Spisová značka: Sro/48405/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Marcela Lott od 4. 8. 2025
    konateľspoločník
  • Roman Lott od 27. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I.P. s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 112,2 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 277,6 tis. €.

277,6 tis. €
Tržby
112,2 tis. €
Zisk
277,8 tis. €
Celkové výnosy
152,9 tis. €
Aktíva
117,7 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
51,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,6 tis., 2022 8,7 tis., 2023 80,1 tis., 2024 170,8 tis., 2025 112,2 tis.202112,6 tis.20228,7 tis.202380,1 tis.2024170,8 tis.2025112,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 889,4 tis., 2022 849,6 tis., 2023 1,2 mil., 2024 344,7 tis., 2025 277,6 tis.2021889,4 tis.2022849,6 tis.20231,2 mil.2024344,7 tis.2025277,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 277,6 tis. € 112,2 tis. €
2024 344,7 tis. € 170,8 tis. €
2023 1,2 mil. € 80,1 tis. €
2022 849,6 tis. € 8,7 tis. €
2021 889,4 tis. € 12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok69,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky42,2 tis. €
  • Finančné účty41,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie112,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky35,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I.P. s.r.o. v konkurze?

I.P. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I.P. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I.P. s.r.o. tržby 277,6 tis. €.

Je firma I.P. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I.P. s.r.o. dosiahla zisk 112,2 tis. €.

Je I.P. s.r.o. platiteľom DPH?

I.P. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I.P. s.r.o. sídli?

I.P. s.r.o. má sídlo na adrese Borievková 4, Košice - mestská časť Vyšné Opátske, 040 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026