RERECON s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52955401
DIČ: 2121246391
IČ DPH: SK2121246391
Furmanská 3, Bratislava - mestská časť Lamač

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Furmanská 3, Bratislava - mestská časť Lamač Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 14. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2020
Spisová značka: Sro/144938/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Poskytovanie služieb v rybárstve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Daniel Roman od 14. 5. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Ľuboš Sekerák od 14. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RERECON s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 6,1 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 411,4 tis. €.

411,4 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Zisk
482,5 tis. €
Celkové výnosy
495,4 tis. €
Aktíva
11,6 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
12,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 72,7 tis., 2022 68,7 tis., 2023 7,2 tis., 2024 6,6 tis., 2025 6,1 tis.202172,7 tis.202268,7 tis.20237,2 tis.20246,6 tis.20256,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 357,4 tis., 2022 606,3 tis., 2023 585,7 tis., 2024 476,6 tis., 2025 411,4 tis.2021357,4 tis.2022606,3 tis.2023585,7 tis.2024476,6 tis.2025411,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 411,4 tis. € 6,1 tis. €
2024 476,6 tis. € 6,6 tis. €
2023 585,7 tis. € 7,2 tis. €
2022 606,3 tis. € 68,7 tis. €
2021 357,4 tis. € 72,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok363,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky56,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,8 tis. €
  • Finančné účty62,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,1 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky438,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky43,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RERECON s. r. o. v konkurze?

RERECON s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RERECON s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RERECON s. r. o. tržby 411,4 tis. €.

Je firma RERECON s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RERECON s. r. o. dosiahla zisk 6,1 tis. €.

Je RERECON s. r. o. platiteľom DPH?

RERECON s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RERECON s. r. o. sídli?

RERECON s. r. o. má sídlo na adrese Furmanská 3, Bratislava - mestská časť Lamač, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026