JMAS Group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52952371
DIČ: 2121211202
IČ DPH: SK2121211202
Bajkalská 5/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 5/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 7. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2020
Spisová značka: Sro/147094/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Hlínová od 11. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JMAS Group s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 75 % na 3,9 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 509,1 tis. €.

509,1 tis. €
Tržby
3,9 tis. €
Zisk
509,1 tis. €
Celkové výnosy
191,9 tis. €
Aktíva
100,7 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
3,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,2 tis., 2022 5,8 tis., 2023 36,5 tis., 2024 15,7 tis., 2025 3,9 tis.202116,2 tis.20225,8 tis.202336,5 tis.202415,7 tis.20253,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 140,2 tis., 2022 240,0 tis., 2023 653,6 tis., 2024 668,5 tis., 2025 509,1 tis.2021140,2 tis.2022240,0 tis.2023653,6 tis.2024668,5 tis.2025509,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 509,1 tis. € 3,9 tis. €
2024 668,5 tis. € 15,7 tis. €
2023 653,6 tis. € 36,5 tis. €
2022 240,0 tis. € 5,8 tis. €
2021 140,2 tis. € 16,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky30,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky42,3 tis. €
  • Finančné účty109,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov91,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,9 tis. €
  • Bankové úvery44,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JMAS Group s.r.o. v konkurze?

JMAS Group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JMAS Group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JMAS Group s.r.o. tržby 509,1 tis. €.

Je firma JMAS Group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JMAS Group s.r.o. dosiahla zisk 3,9 tis. €.

Je JMAS Group s.r.o. platiteľom DPH?

JMAS Group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JMAS Group s.r.o. sídli?

JMAS Group s.r.o. má sídlo na adrese Bajkalská 5/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026