KUMAT Stav s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52952312
DIČ: 2121221982
IČ DPH: SK2121221982
Sestier Chúťkových 332/7, Uhrovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sestier Chúťkových 332/7, Uhrovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 26. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2020
Spisová značka: Sro/39785/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Kurin od 26. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KUMAT Stav s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 414 € a tržby jej narástli o 45 % na 24,6 tis. €.

24,6 tis. €
Tržby
414 €
Zisk
23,7 tis. €
Aktíva
5,4 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 244, 2022 375, 2023 319, 2024 −68, 2025 4142021244202237520233192024−682025414
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,5 tis., 2022 30,4 tis., 2023 13,3 tis., 2024 17,0 tis., 2025 24,6 tis.202113,5 tis.202230,4 tis.202313,3 tis.202417,0 tis.202524,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,6 tis. € 414 €
2024 17,0 tis. € -68 €
2023 13,3 tis. € 319 €
2022 30,4 tis. € 375 €
2021 13,5 tis. € 244 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie5,4 tis. €
  • Záväzky18,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KUMAT Stav s. r. o. v konkurze?

KUMAT Stav s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KUMAT Stav s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KUMAT Stav s. r. o. tržby 24,6 tis. €.

Je firma KUMAT Stav s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KUMAT Stav s. r. o. dosiahla zisk 414 €.

Je KUMAT Stav s. r. o. platiteľom DPH?

KUMAT Stav s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KUMAT Stav s. r. o. sídli?

KUMAT Stav s. r. o. má sídlo na adrese Sestier Chúťkových 332/7, Uhrovec, 956 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026