JRO.G, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52945987
DIČ: 2121192502
IČ DPH: SK2121192502
Valaská Dubová 301, Valaská Dubová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Valaská Dubová 301, Valaská Dubová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 25. 2. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2020
Spisová značka: Sro/74182/L
Predmet podnikania (výber): pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov; maloobchod a veľkoobchod s motorovými vozidlami (vrátane s ojazdenými motorovými vozidlami, s náhradnými dielmi pre m…; výroba potravinárskych výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Gajdoš od 25. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JRO.G, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 11,8 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 323,7 tis. €.

323,7 tis. €
Tržby
11,8 tis. €
Zisk
323,8 tis. €
Celkové výnosy
285,3 tis. €
Aktíva
3,8 tis. €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť
30,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −37,3 tis., 2022 −1,4 tis., 2023 11,1 tis., 2024 10,7 tis., 2025 11,8 tis.2021−37,3 tis.2022−1,4 tis.202311,1 tis.202410,7 tis.202511,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 136,2 tis., 2022 170,5 tis., 2023 198,9 tis., 2024 239,8 tis., 2025 323,7 tis.2021136,2 tis.2022170,5 tis.2023198,9 tis.2024239,8 tis.2025323,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 323,7 tis. € 11,8 tis. €
2024 239,8 tis. € 10,7 tis. €
2023 198,9 tis. € 11,1 tis. €
2022 170,5 tis. € -1,4 tis. €
2021 136,2 tis. € -37,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok243,9 tis. €
  • Zásoby5,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky8,1 tis. €
  • Finančné účty26,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie982 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy35,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-48,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,8 tis. €
  • Rezervy3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky860 €
  • Krátkodobé záväzky222,3 tis. €
  • Bankové úvery45,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JRO.G, s. r. o. v konkurze?

JRO.G, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JRO.G, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JRO.G, s. r. o. tržby 323,7 tis. €.

Je firma JRO.G, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JRO.G, s. r. o. dosiahla zisk 11,8 tis. €.

Je JRO.G, s. r. o. platiteľom DPH?

JRO.G, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JRO.G, s. r. o. sídli?

JRO.G, s. r. o. má sídlo na adrese Valaská Dubová 301, Valaská Dubová, 034 96.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026