DEFENDER SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52943631
DIČ: 2121228472
IČ DPH: SK2121228472
Považské Podhradie 85, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Považské Podhradie 85, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 7. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2023
Spisová značka: Sro/39841/R
Predmet podnikania (výber): - Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; - Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko…; - Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Corassová od 14. 7. 2021
    konateľ
  • Adam Corassa od 15. 6. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DEFENDER SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 74 % na 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 277,1 tis. €.

277,1 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
289,1 tis. €
Celkové výnosy
135,6 tis. €
Aktíva
29,7 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
12,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 3,0 tis., 2023 2,6 tis., 2024 12,9 tis., 2025 3,3 tis.20212,8 tis.20223,0 tis.20232,6 tis.202412,9 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,9 tis., 2022 47,1 tis., 2023 184,4 tis., 2024 291,6 tis., 2025 277,1 tis.202139,9 tis.202247,1 tis.2023184,4 tis.2024291,6 tis.2025277,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 277,1 tis. € 3,3 tis. €
2024 291,6 tis. € 12,9 tis. €
2023 184,4 tis. € 2,6 tis. €
2022 47,1 tis. € 3,0 tis. €
2021 39,9 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok24,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,7 tis. €
  • Finančné účty74,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,8 tis. €
  • Bankové úvery78,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DEFENDER SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

DEFENDER SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DEFENDER SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DEFENDER SLOVAKIA s.r.o. tržby 277,1 tis. €.

Je firma DEFENDER SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DEFENDER SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Je DEFENDER SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

DEFENDER SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DEFENDER SLOVAKIA s.r.o. sídli?

DEFENDER SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Považské Podhradie 85, Považská Bystrica, 017 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026