ESPER BAU, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52936473
DIČ: 2121195802
IČ DPH: SK2121195802
Bellušova 15, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bellušova 15, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 26. 2. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 5. 2020
Spisová značka: Sro/38374/S
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Richard Zachar od 26. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ESPER BAU, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 32 % na 11,4 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 297,9 tis. €.

297,9 tis. €
Tržby
11,4 tis. €
Zisk
297,9 tis. €
Celkové výnosy
258,9 tis. €
Aktíva
51,6 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
36,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,7 tis., 2022 9,4 tis., 2023 415, 2024 8,7 tis., 2025 11,4 tis.202112,7 tis.20229,4 tis.202341520248,7 tis.202511,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 165,1 tis., 2022 383,8 tis., 2023 226,4 tis., 2024 227,0 tis., 2025 297,9 tis.2021165,1 tis.2022383,8 tis.2023226,4 tis.2024227,0 tis.2025297,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 297,9 tis. € 11,4 tis. €
2024 227,0 tis. € 8,7 tis. €
2023 226,4 tis. € 415 €
2022 383,8 tis. € 9,4 tis. €
2021 165,1 tis. € 12,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok110,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky41,4 tis. €
  • Finančné účty107,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov34,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky85,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky84,5 tis. €
  • Bankové úvery37,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ESPER BAU, s.r.o. v konkurze?

ESPER BAU, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ESPER BAU, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ESPER BAU, s.r.o. tržby 297,9 tis. €.

Je firma ESPER BAU, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ESPER BAU, s.r.o. dosiahla zisk 11,4 tis. €.

Je ESPER BAU, s.r.o. platiteľom DPH?

ESPER BAU, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ESPER BAU, s.r.o. sídli?

ESPER BAU, s.r.o. má sídlo na adrese Bellušova 15, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026