Cremo X s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52929051
DIČ: 2121255532
IČ DPH: SK2121255532
Vlčie hrdlo 76, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlčie hrdlo 76, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.21
Dátum vzniku: 27. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2021
Spisová značka: Sro/145225/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Michal Rauch od 22. 9. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Cremo X s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 3,8 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 224,3 tis. €.

224,3 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
224,3 tis. €
Celkové výnosy
80,9 tis. €
Aktíva
13,9 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
2,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 187, 2022 747, 2023 113, 2024 3,8 tis., 2025 3,8 tis.20211872022747202311320243,8 tis.20253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,8 tis., 2022 198,4 tis., 2023 87,6 tis., 2024 231,0 tis., 2025 224,3 tis.202125,8 tis.2022198,4 tis.202387,6 tis.2024231,0 tis.2025224,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 224,3 tis. € 3,8 tis. €
2024 231,0 tis. € 3,8 tis. €
2023 87,6 tis. € 113 €
2022 198,4 tis. € 747 €
2021 25,8 tis. € 187 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky41,2 tis. €
  • Finančné účty39,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku255 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky67,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Cremo X s.r.o. v konkurze?

Cremo X s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Cremo X s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Cremo X s.r.o. tržby 224,3 tis. €.

Je firma Cremo X s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Cremo X s.r.o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je Cremo X s.r.o. platiteľom DPH?

Cremo X s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Cremo X s.r.o. sídli?

Cremo X s.r.o. má sídlo na adrese Vlčie hrdlo 76, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026