MC POWER GROUP, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52915689
DIČ: 2121447614
IČ DPH: SK2121447614
Dunajská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.61
Dátum vzniku: 14. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 10. 2021
Spisová značka: Sro/144922/B
Predmet podnikania (výber): Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Matúš Čorba od 14. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MC POWER GROUP, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 9,1 tis. € a tržby jej klesli o 62 % na 198,0 tis. €.

198,0 tis. €
Tržby
9,1 tis. €
Zisk
310,1 tis. €
Celkové výnosy
935,4 tis. €
Aktíva
500,0 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
28,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 56,1 tis., 2022 43,3 tis., 2023 17,5 tis., 2024 805, 2025 9,1 tis.202156,1 tis.202243,3 tis.202317,5 tis.202480520259,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 374,8 tis., 2022 1,3 mil., 2023 817,9 tis., 2024 514,4 tis., 2025 198,0 tis.2021374,8 tis.20221,3 mil.2023817,9 tis.2024514,4 tis.2025198,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 198,0 tis. € 9,1 tis. €
2024 514,4 tis. € 805 €
2023 817,9 tis. € 17,5 tis. €
2022 1,3 mil. € 43,3 tis. €
2021 374,8 tis. € 56,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok819,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky58,0 tis. €
  • Finančné účty57,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie172 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy385,5 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov99,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky81,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky120,0 tis. €
  • Bankové úvery234,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MC POWER GROUP, s. r. o. v konkurze?

MC POWER GROUP, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MC POWER GROUP, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MC POWER GROUP, s. r. o. tržby 198,0 tis. €.

Je firma MC POWER GROUP, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MC POWER GROUP, s. r. o. dosiahla zisk 9,1 tis. €.

Je MC POWER GROUP, s. r. o. platiteľom DPH?

MC POWER GROUP, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MC POWER GROUP, s. r. o. sídli?

MC POWER GROUP, s. r. o. má sídlo na adrese Dunajská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026