KOVÁČ STAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52912531
DIČ: 2121181524
IČ DPH: SK2121181524
Lučenecká 182/33, Bušince

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lučenecká 182/33, Bušince Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 13. 2. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 2. 2022
Spisová značka: Sro/38240/S
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Romana Kováčová od 13. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOVÁČ STAV s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 96 % na 6,9 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 258,4 tis. €.

258,4 tis. €
Tržby
6,9 tis. €
Zisk
258,4 tis. €
Celkové výnosy
20,4 tis. €
Aktíva
18,5 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
3,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 408, 2022 1,0 tis., 2023 1,8 tis., 2024 3,5 tis., 2025 6,9 tis.202140820221,0 tis.20231,8 tis.20243,5 tis.20256,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 52,4 tis., 2022 141,6 tis., 2023 239,9 tis., 2024 236,9 tis., 2025 258,4 tis.202152,4 tis.2022141,6 tis.2023239,9 tis.2024236,9 tis.2025258,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 258,4 tis. € 6,9 tis. €
2024 236,9 tis. € 3,5 tis. €
2023 239,9 tis. € 1,8 tis. €
2022 141,6 tis. € 1,0 tis. €
2021 52,4 tis. € 408 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby11,4 tis. €
  • Finančné účty9,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOVÁČ STAV s.r.o. v konkurze?

KOVÁČ STAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOVÁČ STAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOVÁČ STAV s.r.o. tržby 258,4 tis. €.

Je firma KOVÁČ STAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOVÁČ STAV s.r.o. dosiahla zisk 6,9 tis. €.

Je KOVÁČ STAV s.r.o. platiteľom DPH?

KOVÁČ STAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOVÁČ STAV s.r.o. sídli?

KOVÁČ STAV s.r.o. má sídlo na adrese Lučenecká 182/33, Bušince, 991 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026