TOPFIN MG s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52907554
DIČ: 2121182635
IČ DPH: SK2121182635
Polomská cesta 491/30, Betliar

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Polomská cesta 491/30, Betliar Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.14
Dátum vzniku: 15. 2. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2020
Spisová značka: Sro/48306/V
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Gallo od 15. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOPFIN MG s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 71 % na 5,5 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
5,5 tis. €
Zisk
2,5 mil. €
Celkové výnosy
570,2 tis. €
Aktíva
515,7 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
1,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 161,5 tis., 2022 272,7 tis., 2023 10,1 tis., 2024 18,7 tis., 2025 5,5 tis.2021161,5 tis.2022272,7 tis.202310,1 tis.202418,7 tis.20255,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,1 mil., 2022 15,3 mil., 2023 3,2 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,5 mil.20216,1 mil.202215,3 mil.20233,2 mil.20242,0 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € 5,5 tis. €
2024 2,0 mil. € 18,7 tis. €
2023 3,2 mil. € 10,1 tis. €
2022 15,3 mil. € 272,7 tis. €
2021 6,1 mil. € 161,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok126,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky359,4 tis. €
  • Finančné účty83,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov489,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky19,5 tis. €
  • Bankové úvery35,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOPFIN MG s. r. o. v konkurze?

TOPFIN MG s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOPFIN MG s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOPFIN MG s. r. o. tržby 2,5 mil. €.

Je firma TOPFIN MG s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOPFIN MG s. r. o. dosiahla zisk 5,5 tis. €.

Je TOPFIN MG s. r. o. platiteľom DPH?

TOPFIN MG s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOPFIN MG s. r. o. sídli?

TOPFIN MG s. r. o. má sídlo na adrese Polomská cesta 491/30, Betliar, 049 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026