DMM Mont s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52897443
DIČ: 2121180050
IČ DPH: SK2121180050
Mútne 804, Mútne

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mútne 804, Mútne Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.29
Dátum vzniku: 8. 2. 2020
Základné imanie: 5,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2020
Spisová značka: Sro/74065/L
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - zdvíhacích; Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Murárstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Milan Juriček od 8. 2. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Dominik Iglarčík od 8. 2. 2020
    konateľspoločník
  • Miroslav Iglarčík od 8. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DMM Mont s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 83 % na 19,0 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 613,5 tis. €.

613,5 tis. €
Tržby
19,0 tis. €
Zisk
613,7 tis. €
Celkové výnosy
155,5 tis. €
Aktíva
40,1 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
14,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 tis., 2022 438, 2023 2,5 tis., 2024 10,4 tis., 2025 19,0 tis.20211,5 tis.202243820232,5 tis.202410,4 tis.202519,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 354,7 tis., 2022 481,9 tis., 2023 646,2 tis., 2024 713,5 tis., 2025 613,5 tis.2021354,7 tis.2022481,9 tis.2023646,2 tis.2024713,5 tis.2025613,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 613,5 tis. € 19,0 tis. €
2024 713,5 tis. € 10,4 tis. €
2023 646,2 tis. € 2,5 tis. €
2022 481,9 tis. € 438 €
2021 354,7 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok46,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky28,7 tis. €
  • Finančné účty80,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky115,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DMM Mont s. r. o. v konkurze?

DMM Mont s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DMM Mont s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DMM Mont s. r. o. tržby 613,5 tis. €.

Je firma DMM Mont s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DMM Mont s. r. o. dosiahla zisk 19,0 tis. €.

Je DMM Mont s. r. o. platiteľom DPH?

DMM Mont s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DMM Mont s. r. o. sídli?

DMM Mont s. r. o. má sídlo na adrese Mútne 804, Mútne, 029 63.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026