BPS Accounting West, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52889475
DIČ: 2121242167
Plynárenská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Plynárenská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 30. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/144667/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sťahovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lenka Sekáčová od 30. 4. 2020
    konateľspoločník
  • Mária Sovová od 30. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BPS Accounting West, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 4,4 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 49,9 tis. €.

49,9 tis. €
Tržby
4,4 tis. €
Zisk
35,6 tis. €
Aktíva
20,9 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 3,2 tis., 2023 2,9 tis., 2024 4,0 tis., 2025 4,4 tis.20211,3 tis.20223,2 tis.20232,9 tis.20244,0 tis.20254,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,4 tis., 2022 39,9 tis., 2023 42,4 tis., 2024 48,7 tis., 2025 49,9 tis.202117,4 tis.202239,9 tis.202342,4 tis.202448,7 tis.202549,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,9 tis. € 4,4 tis. €
2024 48,7 tis. € 4,0 tis. €
2023 42,4 tis. € 2,9 tis. €
2022 39,9 tis. € 3,2 tis. €
2021 17,4 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,9 tis. €
  • Záväzky14,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BPS Accounting West, s. r. o. v konkurze?

BPS Accounting West, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BPS Accounting West, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BPS Accounting West, s. r. o. tržby 49,9 tis. €.

Je firma BPS Accounting West, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BPS Accounting West, s. r. o. dosiahla zisk 4,4 tis. €.

Kde firma BPS Accounting West, s. r. o. sídli?

BPS Accounting West, s. r. o. má sídlo na adrese Plynárenská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026