STAVBAG Team s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52887049
DIČ: 2121195263
Kochanovce 203, Adamovské Kochanovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kochanovce 203, Adamovské Kochanovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 29. 2. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/39659/R
Predmet podnikania (výber): Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Papp od 25. 12. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVBAG Team s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 11,3 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 27,4 tis. €.

27,4 tis. €
Tržby
11,3 tis. €
Strata
9,9 tis. €
Aktíva
-4,9 tis. €
Vlastné imanie
150 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 154, 2023 437, 2024 752, 2025 −11,3 tis.202102022154202343720247522025−11,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 13,5 tis., 2023 24,0 tis., 2024 31,8 tis., 2025 27,4 tis.2021–202213,5 tis.202324,0 tis.202431,8 tis.202527,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,4 tis. € -11,3 tis. €
2024 31,8 tis. € 752 €
2023 24,0 tis. € 437 €
2022 13,5 tis. € 154 €
2021 — 0 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Zdroje krytia majetku 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-4,9 tis. €
  • Záväzky14,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVBAG Team s. r. o. v konkurze?

STAVBAG Team s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVBAG Team s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVBAG Team s. r. o. tržby 27,4 tis. €.

Je firma STAVBAG Team s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVBAG Team s. r. o. vykázala stratu 11,3 tis. €.

Kde firma STAVBAG Team s. r. o. sídli?

STAVBAG Team s. r. o. má sídlo na adrese Kochanovce 203, Adamovské Kochanovce, 913 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 23. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 23. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026