Muraftor s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52860507
DIČ: 2121159370
IČ DPH: SK2121159370
Záhradnícka 15921/46A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradnícka 15921/46A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 10. 1. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2024
Spisová značka: Sro/179179/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Kaliak od 10. 1. 2020
    konateľspoločník
  • Elula s. r. o. od 29. 5. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Muraftor s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 39,0 tis. € a tržby jej narástli o 50 % na 65,1 tis. €.

65,1 tis. €
Tržby
39,0 tis. €
Strata
53,5 tis. €
Aktíva
36,0 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,8 tis., 2022 30,8 tis., 2023 18,1 tis., 2024 13,9 tis., 2025 −39,0 tis.20216,8 tis.202230,8 tis.202318,1 tis.202413,9 tis.2025−39,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,1 tis., 2022 49,7 tis., 2023 21,7 tis., 2024 43,6 tis., 2025 65,1 tis.20218,1 tis.202249,7 tis.202321,7 tis.202443,6 tis.202565,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,1 tis. € -39,0 tis. €
2024 43,6 tis. € 13,9 tis. €
2023 21,7 tis. € 18,1 tis. €
2022 49,7 tis. € 30,8 tis. €
2021 8,1 tis. € 6,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie36,0 tis. €
  • Záväzky17,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Muraftor s. r. o. v konkurze?

Muraftor s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Muraftor s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Muraftor s. r. o. tržby 65,1 tis. €.

Je firma Muraftor s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Muraftor s. r. o. vykázala stratu 39,0 tis. €.

Je Muraftor s. r. o. platiteľom DPH?

Muraftor s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Muraftor s. r. o. sídli?

Muraftor s. r. o. má sídlo na adrese Záhradnícka 15921/46A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026