TRAK GS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52851761
DIČ: 2121241298
IČ DPH: SK2121241298
Staviteľská 3, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staviteľská 3, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 15. 4. 2020
Základné imanie: 454,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2020
Spisová značka: Sro/144381/B
Predmet podnikania (výber): Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anna Takáčová od 15. 4. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Karol Takáč od 15. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť TRAK GS s. r. o. v roku 2026 zvýšila zisk o 63 % na 50,9 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 325,0 tis. €.

325,0 tis. €
Tržby
50,9 tis. €
Zisk
372,6 tis. €
Celkové výnosy
773,1 tis. €
Aktíva
590,0 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
62,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 113,0 tis., 2023 89,8 tis., 2024 97,7 tis., 2025 31,2 tis., 2026 50,9 tis.2022113,0 tis.202389,8 tis.202497,7 tis.202531,2 tis.202650,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 355,4 tis., 2023 403,0 tis., 2024 463,2 tis., 2025 317,2 tis., 2026 325,0 tis.2022355,4 tis.2023403,0 tis.2024463,2 tis.2025317,2 tis.2026325,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 362,8 tis., 2026 372,6 tis.2022–2023–2024–2025362,8 tis.2026372,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 9,4 tis., 2026 14,4 tis.2022–2023–2024–20259,4 tis.202614,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 325,0 tis. € 50,9 tis. €
2025 317,2 tis. € 31,2 tis. €
2024 463,2 tis. € 97,7 tis. €
2023 403,0 tis. € 89,8 tis. €
2022 355,4 tis. € 113,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok385,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,7 tis. €
  • Finančné účty344,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie454,2 tis. €
  • Fondy zo zisku22,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov62,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie50,9 tis. €
  • Rezervy7,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky80,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky95,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRAK GS s. r. o. v konkurze?

TRAK GS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRAK GS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala TRAK GS s. r. o. tržby 325,0 tis. €.

Je firma TRAK GS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 TRAK GS s. r. o. dosiahla zisk 50,9 tis. €.

Je TRAK GS s. r. o. platiteľom DPH?

TRAK GS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRAK GS s. r. o. sídli?

TRAK GS s. r. o. má sídlo na adrese Staviteľská 3, Bratislava - mestská časť Rača, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026