TS Stavby, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52851061
DIČ: 2121161988
IČ DPH: SK2121161988
Dvorníky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dvorníky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 18. 1. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 2020
Spisová značka: Sro/45968/T
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Teško od 18. 1. 2020
    konateľspoločník
  • Matúš Sobotovič od 18. 1. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TS Stavby, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 8,2 tis. €.

0 €
Tržby
8,2 tis. €
Strata
0 €
Celkové výnosy
943,5 tis. €
Aktíva
159,6 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,0 tis., 2022 28,3 tis., 2023 49,6 tis., 2024 67,1 tis., 2025 −8,2 tis.202121,0 tis.202228,3 tis.202349,6 tis.202467,1 tis.2025−8,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 794,9 tis., 2022 804,8 tis., 2023 1,2 mil., 2024 825,8 tis., 2025 02021794,9 tis.2022804,8 tis.20231,2 mil.2024825,8 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -8,2 tis. €
2024 825,8 tis. € 67,1 tis. €
2023 1,2 mil. € 49,6 tis. €
2022 804,8 tis. € 28,3 tis. €
2021 794,9 tis. € 21,0 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,0 tis. €
  • Zásoby845,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky51,6 tis. €
  • Finančné účty43,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov162,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-8,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky783,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TS Stavby, s. r. o. v konkurze?

TS Stavby, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma TS Stavby, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TS Stavby, s. r. o. vykázala stratu 8,2 tis. €.

Je TS Stavby, s. r. o. platiteľom DPH?

TS Stavby, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TS Stavby, s. r. o. sídli?

TS Stavby, s. r. o. má sídlo na adrese Dvorníky, 920 56.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026