PEMAK SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52839745
DIČ: 2121164045
IČ DPH: SK2121164045
Hlavná 496, Patince

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 496, Patince Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.11
Dátum vzniku: 14. 1. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 9. 2020
Spisová značka: Sro/50183/N
Predmet podnikania (výber): Poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracova…; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Bálint Pém od 14. 1. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Jana Pémová od 14. 1. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PEMAK SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 92 % na 485 € a tržby jej klesli o 53 % na 120,0 tis. €.

120,0 tis. €
Tržby
485 €
Zisk
73,2 tis. €
Aktíva
15,7 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 767, 2022 −27, 2023 2,2 tis., 2024 5,9 tis., 2025 48520217672022−2720232,2 tis.20245,9 tis.2025485
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 214,3 tis., 2022 128,1 tis., 2023 179,4 tis., 2024 257,2 tis., 2025 120,0 tis.2021214,3 tis.2022128,1 tis.2023179,4 tis.2024257,2 tis.2025120,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 120,0 tis. € 485 €
2024 257,2 tis. € 5,9 tis. €
2023 179,4 tis. € 2,2 tis. €
2022 128,1 tis. € -27 €
2021 214,3 tis. € 767 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,7 tis. €
  • Záväzky57,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PEMAK SK s.r.o. v konkurze?

PEMAK SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PEMAK SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PEMAK SK s.r.o. tržby 120,0 tis. €.

Je firma PEMAK SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PEMAK SK s.r.o. dosiahla zisk 485 €.

Je PEMAK SK s.r.o. platiteľom DPH?

PEMAK SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PEMAK SK s.r.o. sídli?

PEMAK SK s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 496, Patince, 946 39.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026