YVATRADE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52832732
DIČ: 2121222422
IČ DPH: SK2121222422
Lidická 25, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lidická 25, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 13. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2021
Spisová značka: Sro/143991/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Iveta Kováčová od 13. 3. 2020
    konateľspoločník
  • Michal Kováč od 13. 3. 2020
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť YVATRADE, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,6 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 55,7 tis. €.

55,7 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Strata
98,6 tis. €
Aktíva
36,0 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,7 tis., 2022 −6,7 tis., 2023 122, 2024 10,2 tis., 2025 −6,6 tis.202116,7 tis.2022−6,7 tis.2023122202410,2 tis.2025−6,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 60,1 tis., 2022 77,4 tis., 2023 77,1 tis., 2024 74,5 tis., 2025 55,7 tis.202160,1 tis.202277,4 tis.202377,1 tis.202474,5 tis.202555,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 55,7 tis. € -6,6 tis. €
2024 74,5 tis. € 10,2 tis. €
2023 77,1 tis. € 122 €
2022 77,4 tis. € -6,7 tis. €
2021 60,1 tis. € 16,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie36,0 tis. €
  • Záväzky62,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma YVATRADE, s. r. o. v konkurze?

YVATRADE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma YVATRADE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala YVATRADE, s. r. o. tržby 55,7 tis. €.

Je firma YVATRADE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 YVATRADE, s. r. o. vykázala stratu 6,6 tis. €.

Je YVATRADE, s. r. o. platiteľom DPH?

YVATRADE, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma YVATRADE, s. r. o. sídli?

YVATRADE, s. r. o. má sídlo na adrese Lidická 25, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026