MIAND s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52832112
DIČ: 2121154409
IČ DPH: SK2121154409
Na Hôrke 117/21, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Hôrke 117/21, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 21. 12. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2020
Spisová značka: Sro/50088/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Molnár od 21. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MIAND s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 22,8 tis. € a tržby jej narástli o 63 % na 397,4 tis. €.

397,4 tis. €
Tržby
22,8 tis. €
Zisk
399,1 tis. €
Celkové výnosy
180,1 tis. €
Aktíva
59,4 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
18,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 tis., 2022 10,6 tis., 2023 9,1 tis., 2024 768, 2025 22,8 tis.20213,8 tis.202210,6 tis.20239,1 tis.2024768202522,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 159,3 tis., 2022 174,1 tis., 2023 209,9 tis., 2024 243,6 tis., 2025 397,4 tis.2021159,3 tis.2022174,1 tis.2023209,9 tis.2024243,6 tis.2025397,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 397,4 tis. € 22,8 tis. €
2024 243,6 tis. € 768 €
2023 209,9 tis. € 9,1 tis. €
2022 174,1 tis. € 10,6 tis. €
2021 159,3 tis. € 3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok34,3 tis. €
  • Zásoby391 €
  • Krátkodobé pohľadávky33,5 tis. €
  • Finančné účty108,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,8 tis. €
  • Rezervy800 €
  • Dlhodobé záväzky15,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky28,7 tis. €
  • Bankové úvery75,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MIAND s. r. o. v konkurze?

MIAND s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MIAND s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MIAND s. r. o. tržby 397,4 tis. €.

Je firma MIAND s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MIAND s. r. o. dosiahla zisk 22,8 tis. €.

Je MIAND s. r. o. platiteľom DPH?

MIAND s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MIAND s. r. o. sídli?

MIAND s. r. o. má sídlo na adrese Na Hôrke 117/21, Nitra, 949 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026