Traveller group s. r. o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Karol Gráf od 21. 2. 2022konateľspoločník
-
Marián Longauer od 21. 2. 2022konateľspoločník
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť Traveller group s. r. o. v roku 2025 udržala stratu 340 €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 0 € | -340 € |
| 2024 | 0 € | -340 € |
| 2023 | 0 € | -241 € |
| 2022 | 26,8 tis. € | -695 € |
| 2021 | 52,7 tis. € | -21,1 tis. € |
Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma Traveller group s. r. o. v konkurze?
Traveller group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Je firma Traveller group s. r. o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Traveller group s. r. o. vykázala stratu 340 €.
Je Traveller group s. r. o. platiteľom DPH?
Traveller group s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma Traveller group s. r. o. sídli?
Traveller group s. r. o. má sídlo na adrese Čsl. parašutistov 31, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 19. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026