SATOR SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52801829
DIČ: 2121140758
Kamenica nad Hronom 384, Kamenica nad Hronom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kamenica nad Hronom 384, Kamenica nad Hronom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.02
Dátum vzniku: 29. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/49900/N
Predmet podnikania (výber): Pánske, dámske a detské kaderníctvo; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anton Šátor od 29. 11. 2019
    konateľspoločník
  • Georgína Šátorová od 29. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SATOR SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 67 % na 4,3 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 55,6 tis. €.

55,6 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
35,9 tis. €
Aktíva
31,7 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 9,8 tis., 2023 −4,6 tis., 2024 13,1 tis., 2025 4,3 tis.20213,5 tis.20229,8 tis.2023−4,6 tis.202413,1 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 75,2 tis., 2022 73,7 tis., 2023 58,3 tis., 2024 58,9 tis., 2025 55,6 tis.202175,2 tis.202273,7 tis.202358,3 tis.202458,9 tis.202555,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 55,6 tis. € 4,3 tis. €
2024 58,9 tis. € 13,1 tis. €
2023 58,3 tis. € -4,6 tis. €
2022 73,7 tis. € 9,8 tis. €
2021 75,2 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie31,7 tis. €
  • Záväzky4,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SATOR SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

SATOR SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SATOR SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SATOR SLOVAKIA s.r.o. tržby 55,6 tis. €.

Je firma SATOR SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SATOR SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Kde firma SATOR SLOVAKIA s.r.o. sídli?

SATOR SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Kamenica nad Hronom 384, Kamenica nad Hronom, 943 65.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026