Transport MP s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52800202
DIČ: 2121235699
IČ DPH: SK2121235699
M. R. Štefánika 699/24, Most pri Bratislave

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. R. Štefánika 699/24, Most pri Bratislave Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 21. 4. 2020
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 11. 2021
Spisová značka: Sro/144528/B
Predmet podnikania (výber): Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Sťahovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Katarína Piešová od 14. 12. 2022
    konateľspoločník
  • Milan Pieš od 21. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Transport MP s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 16,8 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 344,9 tis. €.

344,9 tis. €
Tržby
16,8 tis. €
Zisk
349,3 tis. €
Celkové výnosy
455,8 tis. €
Aktíva
26,7 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
32,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 −44,0 tis., 2023 23,9 tis., 2024 15,6 tis., 2025 16,8 tis.20212,4 tis.2022−44,0 tis.202323,9 tis.202415,6 tis.202516,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 79,8 tis., 2022 56,7 tis., 2023 152,1 tis., 2024 288,0 tis., 2025 344,9 tis.202179,8 tis.202256,7 tis.2023152,1 tis.2024288,0 tis.2025344,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 344,9 tis. € 16,8 tis. €
2024 288,0 tis. € 15,6 tis. €
2023 152,1 tis. € 23,9 tis. €
2022 56,7 tis. € -44,0 tis. €
2021 79,8 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok276,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky177,1 tis. €
  • Finančné účty1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie9,0 tis. €
  • Fondy zo zisku900 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky367,8 tis. €
  • Bankové úvery61,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Transport MP s. r. o. v konkurze?

Transport MP s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Transport MP s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Transport MP s. r. o. tržby 344,9 tis. €.

Je firma Transport MP s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Transport MP s. r. o. dosiahla zisk 16,8 tis. €.

Je Transport MP s. r. o. platiteľom DPH?

Transport MP s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Transport MP s. r. o. sídli?

Transport MP s. r. o. má sídlo na adrese M. R. Štefánika 699/24, Most pri Bratislave, 900 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026