TechVOX Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52795721
DIČ: 2121138294
IČ DPH: SK2121138294
Farská ulička 377/4, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Farská ulička 377/4, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 28. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 8. 2020
Spisová značka: Sro/73646/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Delinčák od 28. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TechVOX Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 149,9 tis. € a tržby jej narástli o 193 % na 494,6 tis. €.

494,6 tis. €
Tržby
149,9 tis. €
Zisk
494,6 tis. €
Celkové výnosy
274,1 tis. €
Aktíva
208,4 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
43,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,3 tis., 2022 20,7 tis., 2023 29,3 tis., 2024 7,9 tis., 2025 149,9 tis.202111,3 tis.202220,7 tis.202329,3 tis.20247,9 tis.2025149,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 222,7 tis., 2022 284,2 tis., 2023 190,0 tis., 2024 168,9 tis., 2025 494,6 tis.2021222,7 tis.2022284,2 tis.2023190,0 tis.2024168,9 tis.2025494,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 494,6 tis. € 149,9 tis. €
2024 168,9 tis. € 7,9 tis. €
2023 190,0 tis. € 29,3 tis. €
2022 284,2 tis. € 20,7 tis. €
2021 222,7 tis. € 11,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky42,3 tis. €
  • Finančné účty209,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov53,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie149,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky65,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TechVOX Slovakia s. r. o. v konkurze?

TechVOX Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TechVOX Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TechVOX Slovakia s. r. o. tržby 494,6 tis. €.

Je firma TechVOX Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TechVOX Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 149,9 tis. €.

Je TechVOX Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

TechVOX Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TechVOX Slovakia s. r. o. sídli?

TechVOX Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Farská ulička 377/4, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026