PH Networks s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52794644
DIČ: 2121170942
IČ DPH: SK2121170942
Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 28. 1. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 8. 2024
Spisová značka: Sro/142798/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Hegedüs od 28. 1. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PH Networks s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 61 % na 54,4 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 74,8 tis. €.

74,8 tis. €
Tržby
54,4 tis. €
Zisk
108,2 tis. €
Aktíva
106,5 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 −47, 2023 17,4 tis., 2024 33,7 tis., 2025 54,4 tis.20213,7 tis.2022−47202317,4 tis.202433,7 tis.202554,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,1 tis., 2022 2,6 tis., 2023 34,4 tis., 2024 57,3 tis., 2025 74,8 tis.20218,1 tis.20222,6 tis.202334,4 tis.202457,3 tis.202574,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 74,8 tis. € 54,4 tis. €
2024 57,3 tis. € 33,7 tis. €
2023 34,4 tis. € 17,4 tis. €
2022 2,6 tis. € -47 €
2021 8,1 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie106,5 tis. €
  • Záväzky1,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PH Networks s. r. o. v konkurze?

PH Networks s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PH Networks s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PH Networks s. r. o. tržby 74,8 tis. €.

Je firma PH Networks s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PH Networks s. r. o. dosiahla zisk 54,4 tis. €.

Je PH Networks s. r. o. platiteľom DPH?

PH Networks s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PH Networks s. r. o. sídli?

PH Networks s. r. o. má sídlo na adrese Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026