ČMŽO - Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52790754
DIČ: 2121136017
IČ DPH: SK2121136017
Zlatovská 2536/33P, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zlatovská 2536/33P, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.11
Dátum vzniku: 28. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2020
Spisová značka: Sro/39277/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov; Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Richard Olle od 28. 11. 2019
    konateľ
  • Mgr. Stanislav Jelinek od 7. 3. 2024
    konateľspoločník
  • Petr Loucký od 28. 11. 2019
    konateľ
  • Českomoravská železniční opravna, s.r.o. od 26. 2. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ČMŽO - Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 95 % na 108,1 tis. € a tržby jej narástli o 48 % na 3,3 mil. €.

3,3 mil. €
Tržby
108,1 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
538,7 tis. €
Aktíva
478,6 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
21,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,0 tis., 2022 312,2 tis., 2023 −2,2 tis., 2024 55,5 tis., 2025 108,1 tis.202113,0 tis.2022312,2 tis.2023−2,2 tis.202455,5 tis.2025108,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 2,3 mil., 2023 616,1 tis., 2024 2,2 mil., 2025 3,3 mil.20211,3 mil.20222,3 mil.2023616,1 tis.20242,2 mil.20253,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,3 mil. € 108,1 tis. €
2024 2,2 mil. € 55,5 tis. €
2023 616,1 tis. € -2,2 tis. €
2022 2,3 mil. € 312,2 tis. €
2021 1,3 mil. € 13,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie478,6 tis. €
  • Záväzky60,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ČMŽO - Slovakia s.r.o. v konkurze?

ČMŽO - Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ČMŽO - Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ČMŽO - Slovakia s.r.o. tržby 3,3 mil. €.

Je firma ČMŽO - Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ČMŽO - Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 108,1 tis. €.

Je ČMŽO - Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

ČMŽO - Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ČMŽO - Slovakia s.r.o. sídli?

ČMŽO - Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Zlatovská 2536/33P, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026