Integrity Partners SK s.r.o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Anton Maťašek od 5. 3. 2020konateľspoločník
-
Ladislav Jandáček od 5. 3. 2020konateľspoločník
-
Miroslav Horváth od 5. 3. 2020konateľspoločník
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť Integrity Partners SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 227 % na 84,7 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 99,5 tis. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 99,5 tis. € | 84,7 tis. € |
| 2024 | 113,8 tis. € | 25,9 tis. € |
| 2023 | 68,8 tis. € | 14,8 tis. € |
| 2022 | 40,9 tis. € | 22,0 tis. € |
| 2021 | 122,0 tis. € | 59,9 tis. € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2025
Aktíva
- Dlhodobý finančný majetok69,0 tis. €
- Krátkodobé pohľadávky172,3 tis. €
- Finančné účty3,1 tis. €
Pasíva
- Vlastné imanie214,5 tis. €
- Záväzky29,9 tis. €
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma Integrity Partners SK s.r.o. v konkurze?
Integrity Partners SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma Integrity Partners SK s.r.o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Integrity Partners SK s.r.o. tržby 99,5 tis. €.
Je firma Integrity Partners SK s.r.o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Integrity Partners SK s.r.o. dosiahla zisk 84,7 tis. €.
Je Integrity Partners SK s.r.o. platiteľom DPH?
Integrity Partners SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma Integrity Partners SK s.r.o. sídli?
Integrity Partners SK s.r.o. má sídlo na adrese Jarošova 1, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 19. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026