V&A Cleaning s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52789845
DIČ: 2121207517
Prievozská 4D, Blok E, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská 4D, Blok E, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 4. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/143675/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Avuk od 22. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V&A Cleaning s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 6,4 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 46,0 tis. €.

46,0 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Zisk
131,2 tis. €
Aktíva
56,6 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 15,9 tis., 2023 13,9 tis., 2024 9,1 tis., 2025 6,4 tis.20212,5 tis.202215,9 tis.202313,9 tis.20249,1 tis.20256,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,3 tis., 2022 43,9 tis., 2023 44,9 tis., 2024 49,9 tis., 2025 46,0 tis.20219,3 tis.202243,9 tis.202344,9 tis.202449,9 tis.202546,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,0 tis. € 6,4 tis. €
2024 49,9 tis. € 9,1 tis. €
2023 44,9 tis. € 13,9 tis. €
2022 43,9 tis. € 15,9 tis. €
2021 9,3 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie56,6 tis. €
  • Záväzky74,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V&A Cleaning s. r. o. v konkurze?

V&A Cleaning s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V&A Cleaning s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V&A Cleaning s. r. o. tržby 46,0 tis. €.

Je firma V&A Cleaning s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V&A Cleaning s. r. o. dosiahla zisk 6,4 tis. €.

Kde firma V&A Cleaning s. r. o. sídli?

V&A Cleaning s. r. o. má sídlo na adrese Prievozská 4D, Blok E, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026