Chata Rača, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52780899
DIČ: 2121135335
IČ DPH: SK2121135335
Oščadnica 730, Oščadnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oščadnica 730, Oščadnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 26. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 3. 2020
Spisová značka: Sro/73632/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov; ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatov… …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Chata Rača, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 75 % na 900 € a tržby jej narástli o 49 % na 123,4 tis. €.

123,4 tis. €
Tržby
900 €
Zisk
94,1 tis. €
Aktíva
36,9 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,9 tis., 2022 −12,9 tis., 2023 −5,1 tis., 2024 3,7 tis., 2025 900202126,9 tis.2022−12,9 tis.2023−5,1 tis.20243,7 tis.2025900
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,3 tis., 2022 1,2 tis., 2023 77,9 tis., 2024 82,7 tis., 2025 123,4 tis.202143,3 tis.20221,2 tis.202377,9 tis.202482,7 tis.2025123,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 123,4 tis. € 900 €
2024 82,7 tis. € 3,7 tis. €
2023 77,9 tis. € -5,1 tis. €
2022 1,2 tis. € -12,9 tis. €
2021 43,3 tis. € 26,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie36,9 tis. €
  • Záväzky57,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Chata Rača, s. r. o. v konkurze?

Chata Rača, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Chata Rača, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Chata Rača, s. r. o. tržby 123,4 tis. €.

Je firma Chata Rača, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Chata Rača, s. r. o. dosiahla zisk 900 €.

Je Chata Rača, s. r. o. platiteľom DPH?

Chata Rača, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Chata Rača, s. r. o. sídli?

Chata Rača, s. r. o. má sídlo na adrese Oščadnica 730, Oščadnica, 023 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026