SORRYWECAN s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52778193
DIČ: 2121162098
IČ DPH: SK2121162098
Družstevná 349/22, Záhradné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Družstevná 349/22, Záhradné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 14. 1. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 6. 2020
Spisová značka: Sro/39602/P
Predmet podnikania (výber): Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok; Fotografické služby; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roland Vraník od 14. 1. 2020
    konateľ
  • Tibor Vincze od 27. 6. 2024
    konateľ
  • KAPPA PRODUCTION s. r. o. od 18. 7. 2024
    spoločník
  • Lucia Uhrinová od 18. 7. 2024
    spoločník
  • TIMAZU s.r.o. od 18. 7. 2024
    spoločník
  • WEcan Production s.r.o. od 18. 7. 2024
    spoločník
  • avalanxe s. r. o. od 18. 7. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SORRYWECAN s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 9,9 tis. € a tržby jej narástli o 70 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
9,9 tis. €
Zisk
2,7 mil. €
Celkové výnosy
896,1 tis. €
Aktíva
45,6 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
10,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,7 tis., 2022 5,6 tis., 2023 21,4 tis., 2024 392, 2025 9,9 tis.202119,7 tis.20225,6 tis.202321,4 tis.202439220259,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 533,2 tis., 2022 521,3 tis., 2023 920,3 tis., 2024 1,4 mil., 2025 2,3 mil.2021533,2 tis.2022521,3 tis.2023920,3 tis.20241,4 mil.20252,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € 9,9 tis. €
2024 1,4 mil. € 392 €
2023 920,3 tis. € 21,4 tis. €
2022 521,3 tis. € 5,6 tis. €
2021 533,2 tis. € 19,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok241,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok156,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok12,2 tis. €
  • Zásoby75 €
  • Dlhodobé pohľadávky10,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky359,6 tis. €
  • Finančné účty115,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov30,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,9 tis. €
  • Rezervy42,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky86,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky582,5 tis. €
  • Bankové úvery138,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SORRYWECAN s. r. o. v konkurze?

SORRYWECAN s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SORRYWECAN s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SORRYWECAN s. r. o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma SORRYWECAN s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SORRYWECAN s. r. o. dosiahla zisk 9,9 tis. €.

Je SORRYWECAN s. r. o. platiteľom DPH?

SORRYWECAN s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SORRYWECAN s. r. o. sídli?

SORRYWECAN s. r. o. má sídlo na adrese Družstevná 349/22, Záhradné, 082 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026