Levédia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52777251
DIČ: 2121141473
IČ DPH: SK2121141473
Sobieského 368/16, Štúrovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sobieského 368/16, Štúrovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 30. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2020
Spisová značka: Sro/49922/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. István Szekeres od 30. 11. 2019
    konateľspoločník
  • Mária Szekeres od 30. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Levédia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 62 % na 68,4 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 481,5 tis. €.

481,5 tis. €
Tržby
68,4 tis. €
Zisk
487,5 tis. €
Celkové výnosy
292,7 tis. €
Aktíva
199,4 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
86,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,8 tis., 2022 7,2 tis., 2023 11,7 tis., 2024 42,2 tis., 2025 68,4 tis.202131,8 tis.20227,2 tis.202311,7 tis.202442,2 tis.202568,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 373,1 tis., 2022 371,1 tis., 2023 424,4 tis., 2024 452,1 tis., 2025 481,5 tis.2021373,1 tis.2022371,1 tis.2023424,4 tis.2024452,1 tis.2025481,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 481,5 tis. € 68,4 tis. €
2024 452,1 tis. € 42,2 tis. €
2023 424,4 tis. € 11,7 tis. €
2022 371,1 tis. € 7,2 tis. €
2021 373,1 tis. € 31,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok39,8 tis. €
  • Zásoby4,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky56,1 tis. €
  • Finančné účty191,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov125,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie68,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky51,1 tis. €
  • Bankové úvery35,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Levédia s.r.o. v konkurze?

Levédia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Levédia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Levédia s.r.o. tržby 481,5 tis. €.

Je firma Levédia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Levédia s.r.o. dosiahla zisk 68,4 tis. €.

Je Levédia s.r.o. platiteľom DPH?

Levédia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Levédia s.r.o. sídli?

Levédia s.r.o. má sídlo na adrese Sobieského 368/16, Štúrovo, 943 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026