STELMED s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52772659
DIČ: 2121135170
IČ DPH: SK2121135170
Domaniža

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Domaniža Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 20. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2020
Spisová značka: Sro/39240/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Marcel Ševčík od 20. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STELMED s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 651 % na 70,2 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 580,2 tis. €.

580,2 tis. €
Tržby
70,2 tis. €
Zisk
590,8 tis. €
Celkové výnosy
316,2 tis. €
Aktíva
18,3 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
75,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,2 tis., 2022 −72,3 tis., 2023 119, 2024 9,3 tis., 2025 70,2 tis.202116,2 tis.2022−72,3 tis.202311920249,3 tis.202570,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 337,1 tis., 2022 249,6 tis., 2023 578,5 tis., 2024 591,4 tis., 2025 580,2 tis.2021337,1 tis.2022249,6 tis.2023578,5 tis.2024591,4 tis.2025580,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 580,2 tis. € 70,2 tis. €
2024 591,4 tis. € 9,3 tis. €
2023 578,5 tis. € 119 €
2022 249,6 tis. € -72,3 tis. €
2021 337,1 tis. € 16,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok223,3 tis. €
  • Zásoby2,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,8 tis. €
  • Finančné účty39,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-57,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie70,2 tis. €
  • Rezervy9,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky121,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky166,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie930 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STELMED s. r. o. v konkurze?

STELMED s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STELMED s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STELMED s. r. o. tržby 580,2 tis. €.

Je firma STELMED s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STELMED s. r. o. dosiahla zisk 70,2 tis. €.

Je STELMED s. r. o. platiteľom DPH?

STELMED s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STELMED s. r. o. sídli?

STELMED s. r. o. má sídlo na adrese Domaniža, 018 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026