ELEKTRO Baláž s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52770044
DIČ: 2121133520
IČ DPH: SK2121133520
Skliarovo 261, Detva

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Skliarovo 261, Detva Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 22. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2022
Spisová značka: Sro/37731/S
Predmet podnikania (výber): Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení; Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Baláž od 22. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ELEKTRO Baláž s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,9 tis. € a tržby jej klesli o 87 % na 6,5 tis. €.

6,5 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Strata
32,4 tis. €
Aktíva
12,2 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 572, 2023 58, 2024 10,0 tis., 2025 −4,9 tis.20211,1 tis.2022572202358202410,0 tis.2025−4,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,8 tis., 2022 18,2 tis., 2023 20,7 tis., 2024 49,0 tis., 2025 6,5 tis.202140,8 tis.202218,2 tis.202320,7 tis.202449,0 tis.20256,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,5 tis. € -4,9 tis. €
2024 49,0 tis. € 10,0 tis. €
2023 20,7 tis. € 58 €
2022 18,2 tis. € 572 €
2021 40,8 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,2 tis. €
  • Záväzky20,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELEKTRO Baláž s.r.o. v konkurze?

ELEKTRO Baláž s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELEKTRO Baláž s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ELEKTRO Baláž s.r.o. tržby 6,5 tis. €.

Je firma ELEKTRO Baláž s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ELEKTRO Baláž s.r.o. vykázala stratu 4,9 tis. €.

Je ELEKTRO Baláž s.r.o. platiteľom DPH?

ELEKTRO Baláž s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ELEKTRO Baláž s.r.o. sídli?

ELEKTRO Baláž s.r.o. má sídlo na adrese Skliarovo 261, Detva, 962 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 19. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026