Project Service, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52766195
DIČ: 2121153507
IČ DPH: SK2121153507
Vlčany 1601, Vlčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlčany 1601, Vlčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 31. 12. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2023
Spisová značka: Sro/45896/T
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dávid Gál od 31. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Project Service, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 449 % na 8,1 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 88,1 tis. €.

88,1 tis. €
Tržby
8,1 tis. €
Zisk
27,6 tis. €
Aktíva
14,5 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,2 tis., 2022 −676, 2023 334, 2024 1,5 tis., 2025 8,1 tis.2021−2,2 tis.2022−676202333420241,5 tis.20258,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 88,5 tis., 2022 34,1 tis., 2023 66,3 tis., 2024 93,7 tis., 2025 88,1 tis.202188,5 tis.202234,1 tis.202366,3 tis.202493,7 tis.202588,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,1 tis. € 8,1 tis. €
2024 93,7 tis. € 1,5 tis. €
2023 66,3 tis. € 334 €
2022 34,1 tis. € -676 €
2021 88,5 tis. € -2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,5 tis. €
  • Záväzky13,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Project Service, s.r.o. v konkurze?

Project Service, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Project Service, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Project Service, s.r.o. tržby 88,1 tis. €.

Je firma Project Service, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Project Service, s.r.o. dosiahla zisk 8,1 tis. €.

Je Project Service, s.r.o. platiteľom DPH?

Project Service, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Project Service, s.r.o. sídli?

Project Service, s.r.o. má sídlo na adrese Vlčany 1601, Vlčany, 925 84.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026