Project Management Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52760197
DIČ: 2121148315
IČ DPH: SK2121148315
Učiteľská 30A, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Učiteľská 30A, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 13. 12. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2021
Spisová značka: Sro/142223/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Klaudia Barillová od 25. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Project Management Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 80 % na 2,7 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 38,1 tis. €.

38,1 tis. €
Tržby
2,7 tis. €
Zisk
92,9 tis. €
Aktíva
85,9 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,9 tis., 2022 29,5 tis., 2023 6,7 tis., 2024 13,6 tis., 2025 2,7 tis.202121,9 tis.202229,5 tis.20236,7 tis.202413,6 tis.20252,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 62,4 tis., 2022 113,3 tis., 2023 43,4 tis., 2024 57,3 tis., 2025 38,1 tis.202162,4 tis.2022113,3 tis.202343,4 tis.202457,3 tis.202538,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,1 tis. € 2,7 tis. €
2024 57,3 tis. € 13,6 tis. €
2023 43,4 tis. € 6,7 tis. €
2022 113,3 tis. € 29,5 tis. €
2021 62,4 tis. € 21,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie85,9 tis. €
  • Záväzky7,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Project Management Slovakia s.r.o. v konkurze?

Project Management Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Project Management Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Project Management Slovakia s.r.o. tržby 38,1 tis. €.

Je firma Project Management Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Project Management Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 2,7 tis. €.

Je Project Management Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Project Management Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Project Management Slovakia s.r.o. sídli?

Project Management Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Učiteľská 30A, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026