Party stan, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52751074
DIČ: 2121125820
IČ DPH: SK2121125820
Saratovská 7810/12, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Saratovská 7810/12, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 8. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2019
Spisová značka: Sro/39179/R
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb; Reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Knap od 1. 10. 2022
    konateľspoločník
  • Michal Peciar od 1. 10. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Party stan, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 34,3 tis. € a tržby jej klesli o 48 % na 99,5 tis. €.

99,5 tis. €
Tržby
34,3 tis. €
Strata
77,0 tis. €
Aktíva
63,0 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 639, 2022 53,6 tis., 2023 41,7 tis., 2024 15,5 tis., 2025 −34,3 tis.2021639202253,6 tis.202341,7 tis.202415,5 tis.2025−34,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 52,0 tis., 2022 161,3 tis., 2023 155,5 tis., 2024 192,3 tis., 2025 99,5 tis.202152,0 tis.2022161,3 tis.2023155,5 tis.2024192,3 tis.202599,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,5 tis. € -34,3 tis. €
2024 192,3 tis. € 15,5 tis. €
2023 155,5 tis. € 41,7 tis. €
2022 161,3 tis. € 53,6 tis. €
2021 52,0 tis. € 639 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie63,0 tis. €
  • Záväzky14,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Party stan, s. r. o. v konkurze?

Party stan, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Party stan, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Party stan, s. r. o. tržby 99,5 tis. €.

Je firma Party stan, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Party stan, s. r. o. vykázala stratu 34,3 tis. €.

Je Party stan, s. r. o. platiteľom DPH?

Party stan, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Party stan, s. r. o. sídli?

Party stan, s. r. o. má sídlo na adrese Saratovská 7810/12, Trenčín, 911 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026