STORANGE 1 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52743152
DIČ: 2121150559
IČ DPH: SK2121150559
Bajkalská 14083/2C, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 14083/2C, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 18. 12. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 3. 2020
Spisová značka: Sro/142344/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tibor Špigút od 10. 6. 2020
    konateľ
  • Ing. Dušan Hoďa od 25. 5. 2022
    spoločník
  • STORANGE s. r. o. od 21. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STORANGE 1 s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 583 % na 15,5 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 60,6 tis. €.

60,6 tis. €
Tržby
15,5 tis. €
Zisk
127,9 tis. €
Aktíva
28,2 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −12,4 tis., 2022 4,2 tis., 2023 18,6 tis., 2024 2,3 tis., 2025 15,5 tis.2021−12,4 tis.20224,2 tis.202318,6 tis.20242,3 tis.202515,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,9 tis., 2022 50,0 tis., 2023 72,6 tis., 2024 54,0 tis., 2025 60,6 tis.202124,9 tis.202250,0 tis.202372,6 tis.202454,0 tis.202560,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 60,6 tis. € 15,5 tis. €
2024 54,0 tis. € 2,3 tis. €
2023 72,6 tis. € 18,6 tis. €
2022 50,0 tis. € 4,2 tis. €
2021 24,9 tis. € -12,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,2 tis. €
  • Záväzky99,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STORANGE 1 s. r. o. v konkurze?

STORANGE 1 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STORANGE 1 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STORANGE 1 s. r. o. tržby 60,6 tis. €.

Je firma STORANGE 1 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STORANGE 1 s. r. o. dosiahla zisk 15,5 tis. €.

Je STORANGE 1 s. r. o. platiteľom DPH?

STORANGE 1 s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STORANGE 1 s. r. o. sídli?

STORANGE 1 s. r. o. má sídlo na adrese Bajkalská 14083/2C, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026