fuksi s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52740242
DIČ: 2121145829
IČ DPH: SK2121145829
Béžová 2, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Béžová 2, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 10. 12. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2021
Spisová značka: Sro/142127/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Čistiace a upratovacie služby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Masler od 10. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť fuksi s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 106 % na 4,3 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 176,7 tis. €.

176,7 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
182,5 tis. €
Celkové výnosy
152,0 tis. €
Aktíva
42,7 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
47,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,2 tis., 2022 9,6 tis., 2023 9, 2024 2,1 tis., 2025 4,3 tis.202114,2 tis.20229,6 tis.2023920242,1 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 94,4 tis., 2022 153,2 tis., 2023 170,2 tis., 2024 159,7 tis., 2025 176,7 tis.202194,4 tis.2022153,2 tis.2023170,2 tis.2024159,7 tis.2025176,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 97,6 tis., 2022 155,9 tis., 2023 175,5 tis., 2024 161,3 tis., 2025 182,5 tis.202197,6 tis.2022155,9 tis.2023175,5 tis.2024161,3 tis.2025182,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,2 tis., 2022 3,4 tis., 2023 770, 2024 1,8 tis., 2025 2,3 tis.20214,2 tis.20223,4 tis.202377020241,8 tis.20252,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 176,7 tis. € 4,3 tis. €
2024 159,7 tis. € 2,1 tis. €
2023 170,2 tis. € 9 €
2022 153,2 tis. € 9,6 tis. €
2021 94,4 tis. € 14,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok88,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky16,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky45,7 tis. €
  • Finančné účty1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov33,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,3 tis. €
  • Rezervy840 €
  • Dlhodobé záväzky78,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,1 tis. €
  • Bankové úvery18,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma fuksi s. r. o. v konkurze?

fuksi s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma fuksi s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala fuksi s. r. o. tržby 176,7 tis. €.

Je firma fuksi s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 fuksi s. r. o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je fuksi s. r. o. platiteľom DPH?

fuksi s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma fuksi s. r. o. sídli?

fuksi s. r. o. má sídlo na adrese Béžová 2, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026