Potraviny SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52731189
DIČ: 2121116118
IČ DPH: SK2121116118
Pod Juhom 7666/2, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Juhom 7666/2, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.11
Dátum vzniku: 24. 10. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2020
Spisová značka: Sro/39100/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Daniel Isteník od 24. 10. 2019
    konateľspoločník
  • Michal Bartoš od 24. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Potraviny SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 3,4 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
535,9 tis. €
Aktíva
59,0 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
16,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,2 tis., 2022 −551, 2023 19,3 tis., 2024 3,3 tis., 2025 3,4 tis.202116,2 tis.2022−551202319,3 tis.20243,3 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 2,8 mil., 2023 3,0 mil., 2024 2,7 mil., 2025 2,0 mil.20211,5 mil.20222,8 mil.20233,0 mil.20242,7 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 3,4 tis. €
2024 2,7 mil. € 3,3 tis. €
2023 3,0 mil. € 19,3 tis. €
2022 2,8 mil. € -551 €
2021 1,5 mil. € 16,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok36,4 tis. €
  • Zásoby345,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky153,0 tis. €
  • Finančné účty1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov50,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,4 tis. €
  • Rezervy21,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky249,8 tis. €
  • Bankové úvery170,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Potraviny SK s. r. o. v konkurze?

Potraviny SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Potraviny SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Potraviny SK s. r. o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma Potraviny SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Potraviny SK s. r. o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je Potraviny SK s. r. o. platiteľom DPH?

Potraviny SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Potraviny SK s. r. o. sídli?

Potraviny SK s. r. o. má sídlo na adrese Pod Juhom 7666/2, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026